czwartek, 16 marca 2017

7. Design team - Dream Team

Cześć,
chciałabym Wam dzisiaj przedstawić pierwszy, jedyny i niepowtarzalny Design Team I love digi. 


Mam na imię Ania, miłośniczka wszelkiego rękodzieła, pasjonatka rzeczy z papieru. Tworzę od dawna, w zależności od nastroju - kartki, notesy, czekoladowniki, pudełka, zawieszki itd....czasem zdarzy się też scrap. 
Papier jest  moją metodą na relax, uwielbiam wieczory gdy mogę w spokoju zasiąść w swoim kąciku i coś pokleić.
Lubię prostotę, porządek i ład w pracach.  Uzależniona od wykrojników, wielbicielka tekturek. Uwielbiam jasne kolory, kontrasty i kwiaty.
Prywatnie mama 3 letniego łobuza, zawodowo nauczycielka j. angielskiego, fanka gramatyki angielskiej i kultury brytyjskiej.  
Moje prace możecie obejrzeć na blogu i FB:

Witam, mam na imię Henryka, dla przyjaciół i znajomych Henia
- w sieci Magic Craft Land by Henryka.
Urodziłam i wychowałam się w moim ukochanym Krakowie.
Moja przygoda z papierem rozpoczęła się jakieś 4 lata temu, i tak trwa do dziś. Pokrótce, lubię to co robię. Przede wszystkim tworzę kartki, zaproszenia i albumy na różne okazje.
Próbuję różnych technik, nie mam jednej wybranej. Lubię żywe, mocne kolory, ale tworze też delikatne i pastelowe prace, wstążki, koronki, perełki, dużo kwiatów, przetarcia itp.
Ostatnio próbuję swych sił w kolorowaniu pisakami Copic i w mixed mediach.
Ciągłe się uczę i nie boję eksperymentować. Tworzenie w papierze przynosi mi dużo radości, odpręża i pozwala oderwać się od szarości dnia codziennego.
Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do tak wspaniałego DT i obiecuję Was inspirować jak najlepiej potrafię.
Mam dużo przeróżnych pomysłów, a z grafikami Marty napewno stworzę coś fantastycznego.
Zapraszam na mojego blog i fan page:

Hej, tu Kaśka. Mam 27 lat i pochodzę z Mazowsza. Scrapowaniem zajęłam się jakieś 4 lata temu i wciąż rozwijam swoją pasję i umiejętności. Ważna jest dla mnie dbałość o detale i precyzyjne cięcia. Lubię nowe wyzwania, jednak najlepiej czuję się tworząc kartki i boxy, oczywiście przy dobrej gorącej kawie. Mam nadzieję, że sprawdzę się również tworząc papierowe prace z digi stempelków.


Od czterech lat scrapuję i bloguję . Przeważnie robię kartki na których umieszczam dużo kwiatów. Lubię również zabawę z mixed mediami. Ozdabiam pudełka, ramki na zdjęcia, robię LO-sy na papierze i na blejtramach .


Na imię mam Eliza. Pozytywnie zakręcona, mająca milion pomysłów twórczych na minutę,  zawodowo spełniam się jako przewodnikâ młodych dusz w SzkoleSpecjalnej. Pracuję z młodziedżą niepełnosprawną intelektualnie. Razemtworzymy przedmioty użytkowe na zajęciach artystycznych.
Hobbystycznie natomiast zajmuję się przede wszystkim scrapbookingiem.
Scrapbooking to moja wielka pasja, poświęcam mu każdą wolną chwilę bez reszty - szczególnie wieczorową porą. W tej technice tworzę kartki, shadowboxy, albumy, notesy, pudełka. Scrapuję od jakiś 5-6 lat. Cały czas starając się doskonalić swój warsztat pracy.

I nasze projektantki digi stempelków:

 Jestem Aga i mieszkam od 10 lat w Manchester.
 Od kilku lat robię to co kocham i co sprawia mi radość ...czyli tworzę - głównie kartki okolicznościowe, a ostatnio bawię się też w digital design - wykonuję digi stemple, wizytówki, blogowe szaty oraz papiery do scrapbookingu - zaprojektowałam m.in papiery, które wydał sklep Białe Kruczki, to jedno z moich marzeń, które sprawiły mi ogrom radości :)Cześć,
nazywam się Marta, ale większość z Was zna mnie jako MartaSz. I kocham scrapbooking. Bardzo. :)
To jedyne hobby, które trzyma się mnie tak długo - bo już ponad 4 lata. I na pewno pozostanie ze mną na wiele następnych :)
Od ponad roku tworzę digi stempelki, banerki, loga, itp. Jest to coś co mnie uspokaja i daje mnóstwo radości.
http://magia-z-papieru.blogspot.co.uk/
https://www.facebook.com/Magia-z-papieru-237835989736229/
Udostępnij ten wpis

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.