czwartek, 1 lutego 2018

Design Team 2018

Kochani,
Dzisiaj jest ten wspaniały dzień, ten cudowny moment, ta niesamowita chwila, kiedy mogę oficjalnie już przedstawić Wam nasz nowy, wymarzony, piękny i bardzo utalentowany zespół projektantek na rok 2018 w odświeżonej szacie graficznej bloga.

 Przywitajcie je proszę cieplutko 
Witam, mam na imię Henryka, dla przyjaciół i znajomych Henia
- w sieci Magic Craft Land by Henryka.
Urodziłam i wychowałam się w moim ukochanym Krakowie.
Moja przygoda z papierem rozpoczęła się jakieś 4 lata temu, i tak trwa do dziś. Pokrótce, lubię to co robię. Przede wszystkim tworzę kartki, zaproszenia i albumy na różne okazje.
Próbuję różnych technik, nie mam jednej wybranej. Lubię żywe, mocne kolory, ale tworze też delikatne i pastelowe prace, wstążki, koronki, perełki, dużo kwiatów, przetarcia itp.
Ostatnio próbuję swych sił w kolorowaniu pisakami Copic i w mixed mediach.
Ciągłe się uczę i nie boję eksperymentować. Tworzenie w papierze przynosi mi dużo radości, odpręża i pozwala oderwać się od szarości dnia codziennego.
Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do tak wspaniałego DT i obiecuję Was inspirować jak najlepiej potrafię.
Mam dużo przeróżnych pomysłów, a z grafikami Marty napewno stworzę coś fantastycznego.
Zapraszam na mojego blog i fan page:

Od czterech lat scrapuję i bloguję . Przeważnie robię kartki na których umieszczam dużo kwiatów. Lubię również zabawę z mixed mediami. Ozdabiam pudełka, ramki na zdjęcia, robię LO-sy na papierze i na blejtramach .Tworzenie to moja pasja, radość a czasami odskocznia od dnia codziennego. Cały czas szukam czegoś nowego, próbuję nowych form. Prywatnie mama dorastającego artysty, kobieta pracująca.

Hej, tu Kaśka. Mam 28 lat i pochodzę z Mazowsza. Scrapowaniem zajęłam się jakieś 4 lata temu i wciąż rozwijam swoją pasję i umiejętności. Ważna jest dla mnie dbałość o detale i precyzyjne cięcia. Lubię nowe wyzwania, jednak najlepiej czuję się tworząc kartki i boxy, oczywiście przy dobrej gorącej kawie. Mam nadzieję, że sprawdzę się również tworząc papierowe prace z digi stempelków.
Nazywam się Agnieszka, w internecie występuję jako chanya13. Swoim papierowym hobby zajmuję się od 5 lat. Kolorowy świat papierów pozwala mi się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Tworzę przede wszystkim kartki, exploding boxy oraz notesy. Lubię kolor i kontrast, nieodpowiednie kolory na daną okazję oraz warstwy. Poza papierem swój wolny czas dzielę pomiędzy ogród, góry... i koty.Moje miejsca w sieci:
Hej :) Jestem Natalia i pochodzę ze śląska. Moją pasją od kilku lat jest scrapbooking –nie ograniczam się tylko do tej dziedziny rękodzieła, cały czas eksperymentuję ;) Mam milion pomysłów w głowie, ale zdecydowanie za mało czasu na zrealizowanie wszystkich. Uzależniona od pastelowych kolorów, najróżniejszych papierów, wykrojników i wszystkiego co ,, przyda się”.  Zapraszam do mojego świata  Papierowych Skarbów  :)
Nazywam sie Hania. W sieci można mnie znaleźć jako Yasmine. Zajmuję się głównie wykonywaniem zaproszeń, kartek i exploding boxów, ale ostatnio odkrywam również inne prace ;). Bardzo lubię grafiki i coraz częściej wykorzystuję je w moich pracach.Witam, nazywam się Karolina Klaus a w sieci jestem znana pod pseudonimem Cards from Heaven. Pochodzę z Polski ale już 7 lat mieszkam w północno-wschodniej Anglii w okolicach miasta Middlesbrough. 

Zajmuję się robieniem kartek prawie 9 lat. Na początku był to głównie styl clean&simple, ale od kilku lat tworzę bardziej przestrzennie z użyciem różnych mediów, materiałów i technik. Nie boję się wyzwań, nowych projektów. Bardzo lubię robić kwiaty z papieru, bądż foamiranu, używać wykrojników, tekturek, grafik, sznurków, akwareli i masek. Tworzę kartki, albumy(często o twardej, obszytej fizeliną i materiałem okładce, które podpatrzyłam od dziewczyn z Rosji), dekoracje do domu, exploding boxy, szydełkuję, wycinam wycinanki, maluję akwarelami, szyję na maszynie itp.
Dzień dobry, 
nazywam się Gosia Machynia - od wielu lat moją pasją jest tworzenie z papieru:
robię albumy, kartki, pudełka, wszystko to, co można podarować z ważnej okazji, sprawiać radość i wzruszenie.
Ciągle się uczę nowych technik, coraz chętniej sięgam po media. 
Uwielbiam prace zdobić digi-stempelkami, tekturkami i foamiranowymi kwiatami własnej roboty.  
Tworzenie to mój relaks i odskocznia od dnia codziennego.
Zapraszam do obejrzenia moich prac

Dziewczyny życzę Wam dużo kreatywności i pięknych pomysłów. 


Udostępnij ten wpis

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.