Kartka z okazji Urodzin ze słonecznikami.

 Witam serdecznie!

Dziś przychodzę do Was ze słonecznikami, które wszyscy uwielbiają,
 a u schyłku lata szczególnie.
Kartka w pudełku powstała z okazji 60 - tych urodzin i podarowana kobiecie
zakochanej w żółtym kolorze.
Słoneczniki okazały się tu bardzo pomocne,
a dokładnie to kolekcja od i love digi
Grafika odgrywa główną rolę, tak więc wszelkie dodatki zbędne.








Użyłam kolekcji

THE  BEST  GRANNIE 

Pozdrawiam

Ania