Wesołego Alleluja!

Witajcie!

Dziś przychodzę do Was ze świąteczną inspiracją, jaką są kartki wielkanocne.
 Do ich wykonania użyłam rewelacyjnego zestawu digi stempelków religijnych,
dodałam kilka serwetek, a na białym papierze wytłoczyłam delikatną koronkę. 
Życzę Wam wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
 








Użyłam:

 Pozdrawiam,

Magda