Dla Ciebie Mamo...

Witajcie w czerwcu!

Moja niebieska róża była inspiracją,
 a śliczne stempelki od I love digi dopełniły całość...
Tak oto wyszła kartka dla Mamy od dzieci.

Mam nadzieję, że mile zaskoczy:*







Z tego zestawu skorzystałam:)


Pozdrawiam Weronika Wróbel:)